// zrovna čtete...

Společnost

Terminátor 9 a Rambo 16

Arnold Schwarzenegger sice kvůli politice pověsil herectví na hřebíček, ale fanoušci si vyprosili další pokračování akční klasiky Terminátor. Režisér se tedy rozhodl, že hlavní postavu bude hrát Arnoldova počítačová simulace. Árný tedy bude hrát dalšího terminátora a zároveň nebude ztrácet čas s natáčením. Bomba. Bude si sedět v klidu doma a inkasovat honorář za svého počítačem vytvořeného dvojníka. Dočkáme se tedy opět parádní akce a to s Arnoldem mladším a zachovalejším než v posledním díle série.

Rambo 16

Do akce vyrazil i ostřílený bojovník Sylvester Stallone, který se rozhrodl natočit dalšího Ramba. Vypadá to však, že Sylvester bude hrát postaru a na rozdíl od Arnolda bude skutečně na „place“. Možná, že i v jeho případě by bylo lepší pustit k práci zkušeného animátora. Mohl by se tak natočit třeba Rambo -1, kde by vystupoval Sylvester ještě mladší než v jedničce.

Celý ten nápad s počítačovou simulací herců se mi moc zamlouvá. Filmy tak můžou točit i herci dávno mrtví. Můžeme se tak těšit třeba na pokračování krimisérie „Hříšní lidé města pražského“ s Marvanem v roli rady Vacátka a nebo se na plátně znovu objeví nestárnoucí milovník Oldřich Nový.

Třeba si díky simulaci zahraji ve filmu i já. A nebo TY!